טוען
כאן הקנייה בטוחה

קטוף תכשיטים (קטוף 1907) היא חברה משפחתית המתמחה  בייצור ושיווק תכשיטי זהב ויהלומים. החברה נוסדה לפני יותר מ-100 שנים  - בשנת 1907-  ולרשותה 7 סניפי מכירות באזור נצרת, חיפה והצפון. ובית לעיצוב וייצור תכשיטים באזור המעיין בנצרת.שנים חשובות ואבני דרך בסיפורו של המותג - קטוף


1900: הסבא רבא, "ג'אד חנא קטוף", מתחיל לעבוד בייצור של תכשיטי כסף 
בעיר "חיפה".

1907: "ג'אד חנא קטוף" מתרחב, ומוסיף תכשיטי זהב למגוון המוצרים שהוא  מייצר ומשווק. כמו כן, בשנה זה מצטרפים אליו שני בניו "חנא" ו"באסילא".

1948: המלחמות מפרידות בין האחים, כך ש "חנא" מחפש מקלט בביירות בלבנון, ו"באסילא" נשאר בארץ ועובר להתגורר בעיר נצרת.

1950: "באסילא" ו"מחאסן" - אשתו, פותחים בית מלכה קטן לייצור ושיווק תכשיטים בשוק העתיק בעיר "נצרת" .

1963: בעקבות ביקוש ההולך וגדל, "באסילא" ו"מחאסן" עוברים לבית רחב יותר לייצור ושיווק תכשיטים קרוב יותר לשערי הכניסה של אותו שוק עתיק בנצרת. ובבית הזה הצטרף גם הדור ה-3 לעסקי התכשיטים. 

1981: ניהול מלא של עסקי התכשיטים עובר לדור ה-3, "בשארה", "נג'יב" ו"בסאם".

1985: שנת הפתיחה של קטוף - סניף המעיין. חנות הדגל של המותג "קטוף" 
והסניף הגדול ביותר.

1990: צעדים ראשונים לקראת גלובליזציה, ייצוא של תכשיטי יהלום של "קטוף" מתחיל לאזורי קליפורניה - ארה"ב ובלגיה.

1992: השקת בית-ספר פרטי לאומנות יצירת הנקרא אחרי שם האב המייסד "באסילא". מטרתו היא לאתר קשרונות צעירים ולשמר את הסטנדרטים הגבוהים של מקצוענות בצורפות ב"קטוף".

1995 - 2000: סניפים חדשים נפתחים בנצרת, כפר-יאסיף וכפר-כנא, אשר מהווים את הסניפים הראשונים מחוץ לעיר נצרת, ונותנים מענה הולם לתושבים באזורים אלה.

2013
: סניף שלישי מושק בנצרת בקניון ביג פאשן, אשר נותן דגש לשעוני יוקרה ותכשיטים לגבר בנוסף לקולקציות תכשיטי הנשים הידועות של "קטוף".

2017: פרויקט "הבית לייצור תכשיטים" מושלם בסימון ציון 110 שנים למותג "קטוף" עם בית לעיצוב וייצור תכשיטי זהב ויהלומים, בית מתקדם ביותר שמספק מענה לסטנדרטים בין-לאומיים ש"קטוף" מציבה לעצמה. המיקום: בותיק רחב בלב אזור המעיין המקסים בעיר "נצרת". 

04/2018: 70 שנה אחרי המעבר מחיפה לנצרת, "קטוף" מפלסת את דרכה בחזרה לעיר של המייסדים - חיפה. הם השקה של בוטיק "קטוף" בלב המושבה הגרמנית - שדרות בן-גוריון. 

03/2020: כפר עבלין יארח את בוטיק "קטוף" השביעי, עם סגנון ייחודי ומגוון תכשיטים מיוחד הנבחר בקפידה להנאתם של הלקוחות באזור.